Restaureerimine


Restaureerimine on ajakulukas ent tasuv tegevus. Meie tõlgendame seda ennekõike kui säilitamise kunsti. Hinnalise objekti restaureerimisel peab meeles pidama iidset ehitajatarkust "seitse korda mõõda, üks kord lõika." Seda ennekõike selle pärast, et tulevikus oleks seda võimalikult kerge hooldada ning säilitada.  Enne restaureerimisele asumist teevad meie meistrid kindlaks objekti ajaloolise väärtuse ning seisukorra. Muinsuskaitse all olevatel objektidel on selle kohta infot lihtsam saada, kuid nii mõnedki objektid vajavad eksperdi teadmisi, et restaureerimise alustamisega pöördumatut kahju ei teeks.

Oma kogemuspagasisse oleme omandanud väga haruldasi ning detailseid teadmisi vajavaid töid. Nagu näiteks vanade palkmajade, küttekollete ning puit- ja metalldetailide taastamine, valtsplekitööd (käsivalts katused ja -torud, katuserennid, sülitid jne.), savihoonete taastamine ja ehitamine, kivikatused (savi-, tsement-, kiltkivi), sepatööd jne.

Loomulikult on Novabildi pädevuses ka restaureerimisega seotud eeltööd, nagu näiteks muinsuskaitse eritingimuste koostamine, projekteerimine ning muinsuskaitseline järelevalve.

Hooned ja ehitised pole ainukesed kultuuripärandid, mille renoveerimisega Novabildi tegeleb. Tänaseks on meie teenuste nimekirjas ka antiikmööbli restaureerimine ja remont. Pakume oma klientidele kvaliteetset restaureerimise teenust koolitatud mööblirestaureerija poolt.  Kui teil leidub kodus mõni vana mööbliese, mida hinnaliseks peate, siis kindlasti võtke ühendus. Pakume Teile meie ekspertide nõustamist ning kõrget töötulemust.


KÜSI NÕU VÕI HINNAPAKKUMIST

Email again:
javascript